predajňa Pezinok

sme predajca dverí, zárubní a kovania

Patríme do rodiny Sepos, popredného českého výrobcu dverí a zárubní s dlhoročnou tradíciou

Vznikli sme v roku 2018, aby sme boli bližšie našim zákazníkom a pružne reagovali na potreby slovenského trhu. Úspešne sme nadviazali na vysoký štandard českej dlhodobo prosperujúcej sesterskej spoločnosti SEPOS, spol. s r.o., ktorá nám poskytuje zázemie v podobe odborného know-how a tiež skladovej a výrobnej kapacity.

Sme špecialistom na dvere a zárubne. U nás získate české výrobky aj výrobky ďalších európskych dodávateľov. A nielen to, vyriešime aj atypické dispozície vášho interiéru, vyrobíme dvere a zárubne iných ako štandardných rozmerov, všetko na mieru vašim potrebám.

Sme malý, ale o to nadšenejší obchodný tím, ktorého poslaním je plniť sny o krásnych a funkčných interiéroch. Zmyslom našej práce však nie je len predaj dverí, je to spokojný zákazník, preto od nás dostanete kompletný profesionálny servis od poradenstva až po certifikovanú montáž. 

foto areálu v Jihlave
predajňa interiér

Sídlíme neďaleko Bratislavy v Pezinku, ale predajnú činnosť realizujeme po celom území Slovenskej republiky.

Naša sesterská spoločnosť sídli v Českej republike. Počas uplynulých viac ako 30 rokov vyrástla v popredného predajcu dverí a zárubní, ktorý prevádzkuje cez dvadsať vlastných predajných miest. 

SEPOS, spol. s r. o. je dlhodobo finančne zdravou spoločnosťou s rýdzo českým kapitálom a viac ako 250 členným tímom zamestnancov.