exteriér showroomu v pezinku

sme predajca dverí, zárubní a kovania

Patríme do rodiny Sepos, popredného českého výrobcu dverí a zárubní s dlhoročnou tradíciou

Vznikli sme v roku 2018, aby sme boli bližšie našim zákazníkom a pružne reagovali na potreby slovenského trhu. Úspešne sme nadviazali na vysoký štandard českej dlhodobo prosperujúcej sesterskej spoločnosti SEPOS, spol. s r.o., ktorá nám poskytuje zázemie v podobe odborného know-how a tiež skladovej a výrobnej kapacity.

Sme špecialistom na dvere a zárubne. U nás získate české výrobky aj výrobky ďalších európskych dodávateľov. A nielen to, vyriešime aj atypické dispozície vášho interiéru, vyrobíme dvere a zárubne iných ako štandardných rozmerov, všetko na mieru vašim potrebám.

Sme malý, ale o to nadšenejší obchodný tím, ktorého poslaním je plniť sny o krásnych a funkčných interiéroch. Zmyslom našej práce však nie je len predaj dverí, je to spokojný zákazník, preto od nás dostanete kompletný profesionálny servis od poradenstva až po certifikovanú montáž. 

interiér predajne

Sídlíme neďaleko Bratislavy v Pezinku, ale predajnú činnosť realizujeme po celom území Slovenskej republiky.

Naša sesterská spoločnosť sídli v Českej republike. Počas uplynulých viac ako 30 rokov vyrástla v popredného predajcu dverí a zárubní, ktorý prevádzkuje cez dvadsať vlastných predajných miest. 

SEPOS, spol. s r. o. je dlhodobo finančne zdravou spoločnosťou s rýdzo českým kapitálom a viac ako 250 členným tímom zamestnancov.

Sklad tovaru firmy sepos