Dodávka sepos s logom

kompletné služby

Zmyslom našej práce nie je len predať dvere… … je ním spokojný zákazník.

Kompletné služby Sepos

Poradenstvo

Neváhajte sa na nás obrátiť, ak potrebujete pomôcť s výberom. Vypočujeme si vaše priania a naše skúsenosti potom spoločne premeníme na nápadité riešenia. Potrebujete sa pozrieť, ako vám dvere budú ladiť k novej podlahe, skúsiť či vám kľučka „padne“ do ruky, alebo vymyslieť originálne riešenie? Náš showroom je tu pre vás.

Cenová ponúka

Na základe vášho dopytu vám spracujeme úplne nezáväznú cenovú ponuku. Neváhajte nás preto osloviť aj s netradičnými požiadavkami. Kalkulácia je zadarmo a vy nič neriskujete. Maximálne to, že vás príjemne prekvapíme našou cenou.

Odborné poradenstvo pri výbere dverí sepos
Nastavenie dverí sepos

Zamerenie

V rámci realizácie jednotlivých zákaziek vykonáva zameranie preškolený pracovník priamo u Vás na mieste budúcej inštalácie dverí. Len tak máte záruku, že máme k dispozícii všetky dôležité údaje na výrobu vašich vysnívaných dverí. V prípade objednávky montáže je navyše zameranie úplne zadarmo.

 

Výroba a dodanie

Za kvalitu ručíme! Dohliadame na poctivú výrobu našich produktov. Dôkladne vyberáme preverených dodávateľov, tak materiálov a polotovarov, ako aj ďalšieho sortimentu z našej ponuky. Vyrábame aj atypické dvere či zárubne, spoločne nájdeme riešenie aj pre nevšedné interiéry, tak aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších klientov.

Doprava

Ak si dvere nemôžete vyzdvihnúť, privezieme ich až k vám. Súčasťou realizácie zákazky, tak môže byť doprava až na miesto. Pri dodaní tovaru s montážou je doprava na miesto samozrejmosťou.

Montáž

Na správne fungovanie dverného krídla má jednoznačne vplyv aj korektná inštalácia celého kompletu do stavebného otvoru. Vďaka pravidelnému preškoľovaniu našich vlastných i partnerských certifikovaných montážnikov, ale aj ich dlhodobej praxi, môžeme zaručiť kvalitné vykonanie práce.

Montáž dverí sepos