Pod taktovkou módných trendov

rady, tipy a inšpirácie

Dvere v trendy farbách a zamatový mat na ich povrchu – kombinácia, ktorá si rozumie s estetikou aj praktickosťou.

Dvere s matným povrchom na prvý pohľad upútajú nielen vysokou intenzitou a hĺbkou farieb, ale aj zamatovou na dotyk príjemnou textúrou. Estetickým prínosom je potom zjemnenie tmavých farebných odtieňov a eliminácia odrazových svetelných efektov. Nielen, že sa do dverí nepremietajú svetlá a odlesky, ale nelepia na nich ani odtlačky prstov, a vďaka tomu sa ľahko udržujú v dokonalom stave.

s matným povrchom

Dvere s matným povrchom môžete zladiť s ostatnými interiérovými prvkami. Rovnaký povrchový materiál je dostupný aj v nábytkárstve.

Zaujímavým dizajnovým doplnkom môže byť dyhovaná hrana dverív dekore olejovaného duba, ktorá vytvorí pútavý kontrast k monotónnym unifarbám.

V našom sortimente nájdete dva varianty dverí s matným vysoko odolným povrchom a jeden variant s matným povrchom s nižšou odolnosťou voči opotrebovaniu. 

rad dverí FENIX

Nová generácia dverí, ktorých povrchová úprava je vytvorená pomocou nanotechnológie. Vďaka tejto patentovanej technológii majú hlboko matný povrch a zamatovú textúru s efektom „mäkkého dotyku“. Nezostávajú na nich odtlačky prstov, čo oceníte najmä pri tmavších farebných odtieňoch. Navyše sú vysoko odolné voči poškriabaniu a odolávajú aj bežným čistiacim prostriedkom. Zaujímavosťou je aj to, že prípadné drobné mikroškrabance je možné opraviť, respektíve zaceliť za pomoci tepla a nanočastíc obsiahnutých v povrchovej vrstve. 

rad dverí PerfectSense Topmatt

Povrchovú úpravu dverí tvorí CPL s hrúbkou 0,8 mm. Supermatný lakovaný povrch s úpravou proti odtlačkom prstov je tvrdený elektrónovými lúčmi, čo zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniu, nárazu a poškriabaniu. 

Ekonomicky výhodnejšou alternatívou je rad dverí PerfectSense matt. Povrchová úprava je tvorená CPL s hrúbkou 0,15 mm s úpravou proti odtlačkom prstov.

Zaujala Vás novinka v našom sortimente? Neváhajte sa na nás obrátiť – kontaktujte predajňu alebo nám napíšte či volajte.